טל: 077-2042380
זקוקים לייעוץ משפטי?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

  גבייה משפטית

  עורך דין הוצאה לפועל » גבייה משפטית

  גבייה משפטית באמצעות עורך דין גבייה

  גבייה משפטית אפקטיבית עושים באמצעות משרד עורך דין גבייה. שלבי הגבייה משתנים בהתאם לנסיבות של כל מקרה לגופו, למהות ולאופי החוב.

  ראשית, הלקוח נותן סקירה אודות החוב, ונעשית בחינה של החוב. עורך הדין בוחן את החומר המשפטי, נסיבות יצירת החוב ומקבל מידע כללי על החייב.

  המשרד מבצע בדיקת פשיטת רגל של החייב וסטטוס שלו בהוצל"פ (מוגבל באמצעים/פושט רגל וכו’). במקרים מסוימים, תוזמן חקירה כלכלית מקיפה אודות נכסי החייב אף לפני נקיטת ההליך המשפטי.

  גבייה משפטית

  גבייה משפטית

  בשלב השני, שולחים לחייב מכתב התראה כי עליו להסדיר את החוב. את המכתב שולחים לפני נקיטת הליכים בהוצאה לפועל. לעתים, בהתאם לנסיבות של כל מקרה ומקרה, פונים טלפונית לחייב להסדרת החוב.

  במידה והחייב אינו פונה להסדיר את החוב, יש לסווג את התיק ולהתאים את ההליך המשפטי. ככל שמדובר בשיקים חוזרים ו/או שטרות שחוללו/משכון/פסק דין שאינו מבוצע –  פונים להליך גבייה משפטית בהוצאה לפועל.  במקרה של חוב כספי אחר, למשל חוב חוזי  – עורך הדין בוחן האם מתאים לתביעת סכום קצוב ישירות בהוצאה לפועל או להגיש תביעה כספית רגילה בבית המשפט. במקרה של חייב פושט רגל – עורך הדין מגיש תביעת חוב.

  לבסוף, יינקט ההליך המשפטי המתאים באמצעות עורך הדין. במידה ונפתח תיק הוצאה לפועל, וללקוח יש מידע קונקרטי שהחייב מתכוון להבריח נכסים או לצאת לחוץ לארץ במטרה להתחמק מהחוב – שוקלים הליכים מידיים לפני מסירת אזהרה בהוצאה לפועל, כגון עיכוב יציאה מהארץ או עיקולי צד ג’.

  בכל מקרה, לאחר פתיחת תיק ההוצאה לפועל וכעבור 30 ימים מיום מסירת האזהרה לחייב, ובהנחה

  שלא הוגשה התנגדות ע”י החייב במועד – ננקטים הליכי ביצוע שוטפים בהוצאה לפועל לגביית החוב, ובכלל אלה עיקולי צד ג’, עיקולי רכב, עיקול מקרקעין, הגבלות וכו’.

  גביית חובות ע”י עו”ד הוצאה לפועל – כן או לא?

  אין שום צל של ספק, שגבייה משפטית יש לעשות באמצעות עורך דין שזהו תחום עיסוקו. מומלץ לא לנסות לגבות לבד את החוב או לפנות לחברת גבייה.

  לא בכדי, פעמים רבות פונים אליי לקוחות שניסו לגבות את החוב לבד בהוצאה לפועל.  אלא שבשל חוסר ידע כיצד לפעול ומה לעשות ובשל הביורוקרטיה הרבה הכרוכה בהליכי הגבייה העבירו את הטיפול בתיק אל משרדנו.

  בתוך כך, הליכי גבייה משפטית הם הליכים מסובכים ומתמשכים הכרוכים בביורוקרטיה רבה. לכן נדרשים ידע מקצועי רב וניסיון כיצד לגבות את החוב בצורה המהירה והמיטבית ביותר  ללקוח.

  כמו כן, חשוב ביותר שהגבייה המשפטית תהיה רציפה וקבועה בתיק, שחלילה התיק לא ייסגר מחמת התיישנות תיק ההוצל"פ.

  בנוסף, לעו"ד גבייה מנוסה מנוסה ישנם את כל הכלים הדרושים והניסיון לגביית חובות בהוצאה לפועל. בכלל אלה, ברשותו מערכות מידע ותוכנות גבייה מתקדמות המקנות יכולת

  מעקב ומידע אחר התיקים ויכולת לנקוט הליכים מבצעיים לגביית החובות בצורה יעילה, מהירה ואופטימלית ביותר.

  משרדנו מתמחה בגביית חובות מלקוחות וגביית ושיקים חוזרים. המשרד ובעל ניסיון רב בתחומי עיסוקו, כאשר תשלום שכר הטרחה הוא על פי הצלחה בלבד. גביית משפטית של כספים

  ליצירת קשר ישיר עם עורך דין אבי סלמן חייגו כעת – 077-2042380 ונשמח לעמוד לשירותכם.

  לפרטים נוספים על המשרד קראו בעמוד אודות משרד עורך דין אבי סלמן. 

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום
  לחצו לשיחה בווואטסאפ
  1
  פנו בוואטסאפ
  Scan the code
  שלום רב, הגעת למשרד עו"ד אבי סלמן. נשמח לשוחח בוואטסאפ.
  דילוג לתוכן