זקוקים לייעוץ משפטי?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

  גביית חובות

  עורך דין הוצאה לפועל » גביית חובות

  גביית חוב ושיקים חוזרים בהוצאה לפועל על ידי עורך דין גבייה

  חייבים לכם כספים? אוחזים בשיקים חוזרים? אתם אובדי עצות? כיצד נעשים הליכי גביית חובות בהוצאה לפועל על ידי עורך דין גבייה?

  גביית חובות, כספים ושיקים עבור לקוחות עסקיים, חברות, בתי עסק, מפעלים ולקוחות פרטיים. מעל 15 שנות ניסיון בגביית חובות בהוצאה לפועל ובבתי משפט. עורך דין אבי סלמן – חייגו כעת: 077-2042380

  התופעה של שיקים חוזרים ועסקים בקריסה היא תופעה נרחבת במדינת ישראל  שההשלכות שלה, לעתים קרובות, הן נקיטת הליכי גביית חובות בהוצאה לפועל על ידי עורך דין גבייה.

  מידי שנה חוזרים מאות אלפי שיקים ללא כיסוי בסכומים אסטרונומיים של מיליארדי ש”ח, כאשר על פי נתונים שפרסמה רשות האכיפה והגבייה, מלאי התיקים הפתוחים בלשכות ההוצאה לפועל ברחבי הארץ, שנפתחו על יסוד שיקים חוזרים/שטרות וחיובים נוספים,  עמד בתחילת שנת 2020 על למעלה מ- 2.2 מיליון תיקים פעילים.

  כמו כן, מידי שנה קורסים עשרות אלפי בתי עסק וחברות, אשר מסיימים את פעילותם העסקית ולעתים מותירים מאחוריהם חובות רבים. אז כיצד גובים את החובות?

  זהירות! גבייה משפטית לפניך! סימנים מקדימים לחדלות פירעון

  לצערנו, בתקופה זו של מגיפת הקורונה, תופעת השיקים החוזרים וקריסת בעלי עסקים מתגברת ומצריכה התמודדות לא פשוטה בהליכי גביית חובות.

  בתוך כך, מלבד שיקים שחזרו, ישנן אינדיקציות נוספות רבות לכך שהחייב מצויי בקשיים כלכליים ויש לפעול מיידית כנגדו בהליכי גביית חובות.

  כך למשל, בקשות החייב לדחיית הפקדת שיקים שבידי הספק; שינוי בסטטוס המשפחתי של החייב כגון גירושין; פתיחת חברה חדשה במקום החברה המפעילה את העסק; שמועות שמתקבלות מספקים אחרים לפיהן חובם לא שולם; עצירת הזמנות סחורה; ניתוק קשר עם החייב ועוד ועוד.

  כל אלה מחייבים נקיטת הליך גביית חובות מהיר וללא שיהוי מיותר.

  עורך דין גבייה אבי סלמן מתמחה בהליכי גביית חובות ושיקים חוזרים:

  • גביית שיקים חוזרים, שיקים ללא כיסוי, שטרות, שטר חוב, שטר חוב שכירות, שטר ערבות.
  • גביית חובות מזונות בהוצאה לפועל.
  • גביית חובות הנובעים מחיוב בפסקי דין כספיים, משכון רכב, משכנתא.
  • גביית חובות קצובים מלקוחות באמצעות תביעה כספית על סכום קצוב.
  • גביית חובות אבודים בהוצאה לפועל, גביית חובות קטנים, תביעת חוב בפשיטת רגל, בקשת נושה לפשיטת רגל של חייב.

  גביית חובות טלפונית מלקוחות – לפני ואחרי פתיחת תיק הוצל”פ

  גבייה טלפונית כשמה כן היא, פנייה טלפונית אל חייב כדי להסדיר את החוב בדרכי נועם ופשרה וללא הליכים משפטיים מיותרים.

  גבייה טלפונית מתחלקת לשני שלבים עיקריים:

  בשלב של לפני פתיחת תיק ההוצאה לפועל – לעתים, בהתאם לנסיבות, תיעשה פנייה טלפונית מקדימה אל החייב לפני פתיחת תיק הוצל”פ נגדו, במטרה להסדיר את החוב ולהימנע מהוצאות מיותרות ללקוח.

  חשוב לזכור, שבתיקי שטרות/שיקים, הכלל הוא שיש לשלוח אל החייב “הודעת חילול” לפני פתיחת תיק ההוצל”פ כנגדו, שהיא למעשה הודעה שהשיק של החייב חזר וכי עליו

  להסדיר את החוב  (למעט חריגים שבהם אין חובה לשלוח הודעת חילול, למשל במקרה שהשיק חזר מחמת הוראת ביטול).

  כמובן שהעניין נתון לשיקול דעת של עורך דין גבייה בכל מקרה ומקרה.

  לגבי גבייה טלפונית בשלב שלאחר פתיחת תיק ההוצל”פ וניהולו – במקרים מסוימים עו”ד גבייה יבצע פניות טלפוניות יזומות אל חייבים בשלבים מסוימים בחיי ניהול תיק הגבייה,

  וזאת על מנת לסיים את ההליך בצורה מהירה ומכבדת, וכדי להשיג ללקוח תוצאה רצויה של מקסימום גבייה במינימום הוצאות נוספות.

  מי יכול לייצג בגביית חובות למול ההוצאה לפועל לפי חוק?

  בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה הולכת ומתגברת של פרסומים שונים באינטרנט, מטעם חברות או גופים המציעים שירותי גבייה בהוצאה לפועל השייכת לרשות האכיפה והגבייה, וכן שירות של ייצוג חייבים בהליכי הוצאה לפועל, פשיטת רגל והסדר חובות.

  סעיף 20 לחוק לשכת עורכי הדין, תשכ”א-1961 מונה פעולות שהעיסוק בהן מוקנה אך ורק לעורכי דין.

  עפ”י סעיף 20 הנ”ל: “פעולות המנויות להלן, לא יעשה אותן דרך עיסוק, או בתמורה אף שלא דרך עיסוק, אלא עורך דין; ואלה הפעולות:

  (1)  ייצוג אדם אחר וכל טיעון ופעולה אחרת בשמו לפני בתי משפט, בתי דין, בוררים וגופים ואנשים בעלי סמכות שיפוטית, או מעין שיפוטית.

  בשנת 2017 תוקן הסעיף והוסף “(2)  ייצוג אדם אחר וכל פעולה אחרת בשמו לפני – משרד ההוצאה לפועל;”

  כלומר בהתאם לחוק, אך ורק עורך דין מוסמך לפעול בשם אדם למול לשכות ההוצאה לפועל, כאשר פעמים רבות הסנקציה למי שמפר את החוק היא הטלת קנס.

  גביית חובות בהוצאה לפועל

  התמודדות מול מסיגי גבול המקצוע בתחום גביית חובות בהוצאה לפועל

  בהקשר של התמודדות עם התופעה, לשכת עורכי הדין עוסקת במאבק משפטי וציבורי בלתי פוסק תמול מסיגי מקצוע בתחום ההוצאה לפועל.

  המטרה היא לאכוף את החוק ולמנוע נזק שעלול להיגרם לציבור הלקוחות כתוצאה מקבלת ייצוג בלתי מקצועי שלא בידי עורך דין גבייה.

  בתוך כך, לשכת עורכי הדין פועלת באמצעות הגשת תביעות לצו מניעה ולמתן פיצויים נגד גופים המסיגים את גבול המקצוע בתחומים אלה.

  חברת גבייה או עורך דין הוצאה לפועל?

  המסקנה ברורה. אם יש בידכם שיקים חוזרים או מחפשים שירותי גביית חובות מלקוחות – פנו לעורך דין גביית חובות העוסק בתחום.

  אם אתם מסובכים בחובות ומחפשים ייצוג מול לשכות ההוצאה לפועל או ייצוג בהליכי פשיטת רגל –  פנו אל עורך דין גבייה והוצאה לפועל המתמחה בתחום.

  מובן, שעורך דין גבייה והוצאה לפועל הוא בעל ההכשרה, הידע, הניסיון והכלים המשפטיים כדי לייצג את הלקוחות באופן בלתי אמצעי ובצורה מיטבית עד להשגת התוצאה הרצויה.

  לעומת זאת, אותן חברות או גופים המתיימרים לייצג לקוחות בפני ההוצאה לפועל

  אינם משפטנים או אנשי מקצוע הבקיאים בחוק ובפסיקה, אלא גופים עסקיים הפועלים למטרות רווח ותו לא.

  לפניה בנושאי קבלת שירות גבייה חובות משפטית והוצאה לפועל חייגו כעת: 077-2042380 אבי סלמן משרד עו”ד.

  כמה זמן לוקח לגבות חוב בהוצאה לפועל – גביית חובות במהירות

  שאלת השאלות בניהול תיקי גבייה בהוצאה לפועל, היא תוך כמה זמן נגבה את הכסף?

  ובכן, כמו בהרבה מקרים התשובה מורכבת, כאשר הליכי גבייה עשויים להימשך ימים בודדים, חודשים ולעיתים שנים.

  ראישת, במרבית המקרים רצוי לפעול במהירות ובהקדם האפשר ללא דיחוי לגביית חובות, הן כדי לקדם במהירות את גביית הכספים עבור הלקוח והן כדי למנוע מצב של הברחת נכסים על ידי החייב ככל הניתן.

  מלאכת גביית חובות נעשית ע”י עו”ד הוצאה לפועל שזה עיסוקו היומיומי, כאשר עורך הדין גבייה שפותח תיקי הוצל”פ לגביית חוב מסוים, יכול בתוך זמן קצר להעריך מניסיונו המקצועי את מורכבות הגבייה והאם מדובר ב “גבייה קשה”.

  מבחן נכסי החייב בהליכי גביית חובות בהוצל”פ

  גביית חובות בהוצאה לפועל כולל הליכים סבוכים הדורשים בקיאות ומיומנות של עורך דין העסק בתחום.

  מלבד מורכבות הליך הגבייה הנבחנת ע”י עו”ד כבר בשלב קבלת החומר, כלל אצבע בהליכי גבייה בהוצאה לפועל הוא מבחן הנכסים.

  על פי רוב, ככל שלחייב המשתמט מתשלום חובותיו ישנם יותר נכסים/כספים, כך הגבייה בהוצאה לפועל תהיה מהירה יותר ולהיפך.

  ככל שהחייב חדל פירעון ונטול נכסים הניתנים למימוש במסגרת הליכי הוצאה לפועל, כך הליכי הגבייה עשויים לדרוש סבלנות, אורך רוח וכמובן נקיטת הליכים יצירתיים ע”י עורך הדין העוסק במלאכת גביית החוב.

  חשוב לציין, כי עו”ד גבייה יוכל לקבל אינדיקציה טובה לגבי מצבת נכסיו של החייב כעבור זמן קצר יחסית לאחר פתיחת תיק ההוצאה לפועל ומיד עם נקיטת הליכי גבייה מסוימים כנגד החייב.

  גביית חובות בעידן פשיטות הרגל וחוק חדלות פירעון

  אין זה סוד, שהליכי פשיטת רגל הפכו מאוד נפוצים במחוזותינו, במיוחד לאור הרפורמה המונהגת בהליך החל משנת 2013 ולאור חוק חדלות הפירעון שנכנס לתוקף בחודש ספטמבר 2019, ובעקבותיהם הקלות יחסית שבה כל אדם המסובך בחובות יכול לפנות להליך במטרה לפתוח דף חדש.

  בענייננו, חשוב לציין כי לא ניתן לפתוח תיק הוצאה לפועל כנגד אדם המצוי בהליך פשיטת רגל שניתן כנגדו צו כינוס נכסים, והדרך היחידה לגבות את החוב היא באמצעות הגשת תביעת חוב בהליך פשיטת רגל.

  במקרה כזה, בהנחה שהחייב יוכרז בסופו של יום פושט רגל והחייב יופטר מחובותיו (הליכים הנמשכים עפ”י רוב מספר שנים), אזי הנושה עשוי לקבל דיבידנד מסוים בגין תביעת החוב שהגיש במסגרת הליך פשיטת רגל.

  סטטוס החייב בהוצאה לפועל כאינדיקציה להתמשכות הגבייה

  ישנם חייבים רבים שמתנהלים כנגדם מספר תיקי הוצל”פ בסכומים שונים, המצויים בהליך של “איחוד תיקים” בהוצאה לפועל וחלקם אף מוכרזים “חייב מוגבל באמצעים”.

  ככלל, כאשר נפתח תיקי הוצל”פ כנגד חייב המצוי בהליך של איחוד תיקים, התיק החדש שנפתח כאמור מתווסף לתיק האיחוד של החייב.

  המשמעות היא שאותו חייב המצוי בהליך איחוד תיקים משלם תשלום חודשי קבוע בתיק האיחוד (למשל 800 ₪), כאשר הסכום מתחלק בין כל תיקי ההוצאה לפועל באופן יחסי.

  באופן כללי, כל עוד החייב מצוי באיחוד תיקים, לא ניתן לנקוט הליכים כמגד החייב אלא באישור רשם ההוצל”פ.

  בדומה לכך, חייב אשר הוכרז “מוגבל באמצעים” משום שלא יכול לפרוע את חובותיו בתקופות הקבועות בחוק, כפי הנראה הלכי גבייה כנגדו יתארכו ויצריכו נקיטת הליכים יצירתיים ע”י עורך הדין.

  תיק הוצאה לפועל לנצח?

  הכלל הוא, שתיק ההוצאה לפועל יישאר פתוח, כל עוד החייב לא פרע את מלוא חובו בתיק, למעט מספר חריגים.

  החריג הראשון הוא, שתיק הוצאה לפועל ייסגר במידה והחייב מופטר מחובותיו (ע”י הפטר בפשיטת רגל, הפטר בהוצאה לפועל או צו של בית המשפט).

  במקרה כזה, תיק ההוצאה לפועל נסגר בהוראת בית המשפט או רשם ההוצאה לפועל.

  המקרה השני הוא סגירת תיק ההוצאה לפועל לבקשת הזוכה, כאשר הדבר נעשה במקרה שהזוכה והחייב הגיעו להסדר פשרה ביחס לחוב בתיק ההוצאה לפועל.

  מקרה נוסף של סגירת תיק עוסק במצב של היעדר פעילות בתיק ההוצאה לפועל.

  עפ”י תקנה 126(ד) לתקנות ההוצאה לפועל, תש”ם (1979) תיק הוצאה לפועל עשוי להיסגר, בכפוף למסירת התראה לזוכה ובכפוף לתנאים נוספים, במידה ו”עברו שנתיים מיום שנעשה הליך בהוצאה לפועל ולא נקט הזוכה בהליך נוסף באותו תיק”.

  כך לדוגמא, הליך גבייה אחרון בתיק הוצאה לפועל מסוים אשר ננקט לפני שלוש שנים, והזוכה שאינו מיוצג בתיק לא יודע שעליו לנקוט הליכים שוטפים, אזי תיק ההוצאה לפועל עלול להיסגר מחמת חוסר מעש.

  בכל מקרה, עורכי דין גבייה העוסקים בגביית חובות באופן שוטף ימקסמו את התוצאה עבור הלקוח ויגבו את החוב בצורה האופטימאלית ביותר, היעילה ביותר ובזמן הקצר ביותר שניתן.

  שירותי גביית חובות וצקים חוזרים בהוצאה לפועל – איך עורך דין לגביית חובות גובה חוב בקליפת אגוז

  האמצעים המשפטיים לגביית חובות מגוונים, כאשר על פי רוב בשלב המקדמי של הליך הגבייה המשרד מאפשר לחייב להסדיר את החוב מחוץ לכתלי ההוצאה לפועל ו/או בתי המשפט, וזאת באמצעות מכתב התראה הנשלח אליו לפני נקיטת הליכים ולאחר מכן משא ומתן והידברות עם החייב.

  בשיטה זו מאפשרים לחייב להימנע ממיצוי ההליכים המשפטיים המשמעותיים כנגדו (כמו עיקולים, עיכוב יציאה מהארץ, הגבלה על רישיון נהיגה והגבלות נוספות) ובכך לייעל את הליך הגבייה עבור הלקוח ולגבות את החוב בזמן קצר ככל שניתן, תוך חסכון בעלויות והליכים ממושכים.

  מלבד הבירוקרטיה הכרוכה בניהול הליכי גבייה בין כתלי ההוצאה לפועל ובתי המשפט, הליכי הגבייה לעתים קרובות הם הליכים מורכבים, כאשר משולבים בהם היבטים משפטיים רבים כגון: דיני שטרות, דיני ערבות, דיני שעבודים וכו’.

  לפיכך, רצוי שגבייה משפטית תיעשה בידי משרד עורכי דין הוצאה לפועל המתמחה בתחום לקבלת תוצאות אופטימאליות.

  עו”ד אבי סלמן הוא עורך דין לגביית חובות והוצאה לפועל עם ניסיון מצטבר של שנים בתחום של גביית שיקים חוזרים וגביית חובות בכלל, הן עבור לקוחות מוסדיים והן עבור לקוחות פרטיים, ובמסגרת פעילותו נעזר בשירותי עזר משלימים של אנשי מקצוע מנוסים מן השורה הראשונה (חקירה כלכלית, איתורים, עיקולים, תפיסת נכסים וכיו’).

  לייצוג בנושא גביית חובות חייגו כעת: 077-2042380 עורך דין הוצאה לפועל וענייני כספים אבי סלמן.

  מחפשים עורך דין גבייה? מעוניינים בשירותי גביית חובות ושיקים חוזרים? חייגו כעת 077-2042380 או פנו אלינו בכתב ונשמח לסייע בהקדם!

  המשרד מעניק שירותי גבייה שוטפים ללקוחות עסקיים וחברות, לרבות גביית חובות בגין שיקים חוזרים ושטרות חוב, תביעות על סכום קצוב, תביעות כספיות בבתי משפט וגביית פסקי דין. שכ”ט לפי תוצאות בלבד. לשיחה עם עו”ד אבי סלמן חייגו 077-2042380

  במקרים רבים, גביית חובות עלולה להפוך לתהליך ארוך, סבוך ומייגע הדורש סיוע משפטי מקצועי מידי עו”ד גבייה מנוסה ומומחה בתחום. התמודדות עם גביית חובות הינה מורכבת ומתישה, במיוחד כאשר מדובר בחברות ועסקים גדולים שעלולים למצוא את עצמם מתמודדים עם גביית חובות מול קהל לקוחות רחב על בסיס יומיומי. אם נקלעתם ואתם מתמודדים עם מצב של חוב שלא כוסה, הרי שמומלץ לפעול לגביית החוב בדרך מהירה, חוקית ובטוחה שהיא פנייה וקבלת סיוע של עורך דין גבייה אשר יעניק לכם טיפול משפטי מקצועי ואפקטיבי ויביא אתכם להשגת התוצאה הרצויה.

   נושאים ושירותים בתחום הגבייה המשפטית

  תחום ונושא גביית חובות הינו רחב למדי ולעתים מעורבות של לשכת ההוצאה לפועל אינה מספיקה ויש צורך להיעזר בשירותי עורכי דין הוצאה לפועל. סיוע משפטי מידי גורם מוסמך בתחום, עשוי לסייע בפרשות מורכבות בתחומים הכלכליים, כאשר שירותיו של עורך דין גבייה כוללים:

  • גביית חובות – אנשים פרטיים וכן חברות רבות נתקלים במהלך חייהם ופעילותם העסקית באדם או לקוח אשר לא עמד בחובו או שהחליט כי הוא אינו מעוניין לשלם כפי שהתחייב. במקרים שכאלה, יש צורך להסתייע בשירות משפטי מקצועי של עורך דין מומחה בגביית חובות. פעולת עורך דין גבייה כוללת איתור של החייב והוצאת בקשה מסודרת להסדרת החוב הנדרש לתשלום, כאשר פעולת עו”ד גבייה נמשכת עד להחזרת החוב במלואו.
  • גביית שיקים חוזרים – עורך דין גביית חובות מתמחה בסיוע למצבים של שיקים חוזרים. בכל מקרה בו קיבלתם שיק שחזר, הרי שהטיפול המשפטי כולל איתור החייב עבורכם והוצאת בקשה לגביית החוב במקביל לייצוג וליווי משפטי בכל ההיבטים הרלוונטיים עד להשגת התוצאה הרצויה.
  • איתור חייבים – אנשים רבים נתקלים במצבים במהלך החיים, בהם אדם אשר אמור היה לשלם להם סכום כסף פשוט נעלם. מצבים אלה מחייבים התערבות של גורם משפטי מוסמך אשר יפעל לאיתור החייב ולגביית החוב.
  • גביית חוב לאחר פטירתו של החייב – גם אדם שנפטר מחויב לעמוד בחובותיו וניתן להמשיך בתהליך הגבייה גם לאחר מותו. מדובר בתהליך ארוך מהרגיל וזאת נוכח הקושי הנובע מכך שהאדם אינו בין החיים. במקרים מורכבים מסוג זה, עו”ד גבייה יבצע את המלאכה המייגעת לשם השגת התוצאה המשפטית הטובה ביותר עבורכם.

  טיפול בתיקי גבייה: שילוב של ידע משפטי וניסיון מקצועי

  משרד עו”ד גבייה אבי סלמן משלב יכולת מקצועית, ניסיון והיקף עבודה בהתאם לנושאים הכרוכים בתחום הגבייה המשפטית בהם:

  • עו”ד גבייה רואה לנגד עיניו את הצרכים המיוחדים והאישיים של כל לקוח בתחום הגבייה המשפטית ולשם כך עורך דין אבי סלמן מנהל קשר שוטף מול הלקוח. עו”ד גבייה מטפל בתיק על סמך התמחות ספציפית בתחום הנוגע לתיק הלקוח.
  • היקף עבודת הגבייה מותאם לכל מקרה לגופו ובהתאם מבוצעת הערכה לגבי המשאבים שנדרשים לצורך עבודת הגבייה בתיק. משרד עורך דין גבייה מכיר את צרכי הלקוח, כאשר האינטרס הבסיסי של הלקוח הינו חיסכון בהוצאות הגבייה. לשם כך, משרד עו”ד להוצאה לפועל משקיע כל מאמץ בביצוע גבייה באופן מקסימלי כבר בשלבים הקודמים להליכי הוצאה לפועל ולהליכים משפטיים. התוצאה הינה כי כבר בשלב הטיפול המוקדם והטרום המשפטי, ניתן להשיג אחוזי גבייה גבוהים במיוחד.
  • משרד עורכי דין גבייה מספק שירותים ופועל בהצלחה גם במגזרים המוגדרים כקשיי גבייה וזאת בעזרת שיטות פעולה מיוחדות ויעילות. אנו פועלים למימוש יסודי של כל ההליכים החוקיים אשר עומדים לרשות אנשי המקצוע שלנו וזאת במטרה להניב הצלחות מבחינת היקף וקצב הגבייה.

  עורכי דין הוצאה לפועל מנוסים המטפלים לאורך עשרות שנים בענייני תביעה, גבייה והוצאה לפועל, מספקים שירות איכותי, תוך השגת היעדים העומדים בפניהם לשביעות רצון הלקוחות.

  עורך דין לגביית חובות

  גביית חובות היא לא עניין של מה בכך, לא לעסקים, לא לחברות ובטח שלא לפרטיים. אנשים נוטים להתחמק מחובם בשל סיבות רבות, יש כאלה שאין בידם לשלם את החוב, יש כאלה שמעדיפים להחזיר את החוב במועד מאוחר יותר שנוח להם ללא כל תיאום עם האדם לו הם חייבים כסף, ויש את אלו שפשוט רוצים לחמוק מהחוב ולא לשלם אותו לעולם. בכל מקרה של בעיית גביית חוב, ישנה אפשרות לגבות אותו באמצעים חוקיים ובאמצעות הטלת הגבלות על החייב, כך הוא יחשוב פעמיים אם לשמור את הכסף לעצמו. בכל מקרה כזה של גביית חוב, מומלץ לפנות לעו”ד המנוסה בטיפול בנושא. עו”ד אבי סלמן, הוא משרד עורך דין המומחה בתחום זה בפרט והכל תחום ההוצאה לפועל בכלל. פנו אליו עוד היום לסיוע.

  גביית חובות אפשרית

  אל תמהרו לוותר על כספכם. בפנייתכם לסיוע של עורך דין מומחה בתחום גביית חובות, תבינו שקיימות דרכים חוקיות ובלתי מתפשרות לגביית החוב. כיום, ההוצאה לפועל מחמירה מאוד עם בעלי חובות. עורך הדין ישלח בשמחה מכתב התראה לחייב, וייתן לו אפשרות להסדיר את חובו לפני הפניה לערכאות משפטיות. באם החייב לא ישעה לפניות עורך הדין, אז יפנה עורך הדין אל לשכת ההוצאה לפועל על מנת לפתוח תיק לחייב, ויבקש להטיל עליו מגבלות שונות כצו איסור יציאה מהארץ, עיקולים שונים בבנקים, עיקולי נכסים, עיקול משכורת, עיקול מיטלטלין ואף יבקש לפסול את רישיון הנהיגה שלו, עד לקבלת התשלום.

   

  גביית חובות בהוצאה לפועל

  אל תנסו לגבות את חובכם לבד. רוב הסיכויים שאם פניתם לחייב מספר פעמים והוא לא שילם והתחמק, לא תצליחו לבצע את הגביה. עו”ד לגביית חובות יבצע עבורכם עבודה מקצועית כך שכספכם יוחזר לכם בהקדם. פנו עוד היום אל משרד עו”ד אבי סלמן, המתמחה בתחום גביית החובות, הוצאה לפועל, חדלות פירעון ועוד.

  עורך דין גבייה – ידאג לכספכם

  עורך דין גבייה הוא הכתובת שלכם לכל נושא גביית הכספים. כיום, יש דרכים רבות לגביית חובות באמצעות ההוצאה לפועל. תחילה עורך הדין ישלח התראה לאדם שחייב לכם כסף, בה הוא יקצוב זמן סביר לתשלום. במידה והחוב לא ישולם, הוא יפנה לערכאות משפטיות, כאשר הגוף המטפל הוא לשכת ההוצאה לפועל. על החייב ניתן להטיל סנקציות כגון עיקולים שונים, הגבלות מלנהוג ולצאת מהארץ ועוד. דברים אלה יגרמו לחייב להרגיש כי החגורה מתהדקת סביב גרונו וברוב המקרים הוא יעדיף לשלם את החוב מאשר שינקטו נגדו הליכים.

  עורך דין גבייה

  חייבים לך כסף? לא בטוח שתצליח לגבות את החוב שלך, באם לא תשכור איש מקצוע לדוגמת עורך דין גביה. חובות רבים הולכים לאיבוד לאחר שבעלי הכספים להם חייבים כסף, מרימים ידיים משלא הצליחו לבצע גבייה. ישנן סיבות רבות לכך שאנשים זקוקים לשרותיי גביה, צ’ק שחזר ללא כיסוי, פסק דין שלא קיבלתם את הסכום המגיע לכם כזוכים, שטר חוב שעליכם לפדות, ועוד. לעיתים אנשים לא יכולים מסיבות כלכליות לעמוד בגובה הסכום לתשלום, יש כאלה המבקשים דחיה וקיימים אלו שמלכתחילה לא התכוונו לשלם. קיימות דרכים חוקיות לגביית חובות בעזרת עו”ד מומחה. הגביה נעשית בעזרת לשכת ההוצאה לפועל. מסרבים לשלם לכם? פנו אל משרד עו”ד אבי סלמן, מומחה בכל תחום הוצאה לפועל וגביית חובות.

  גביית חובות קטנים

  עורך דין גבייה מומחה ומנוסה, ידע היטב את הדרך הנכונה, על מנת שתזכו לקבל את כספכם ובהקדם. הפניה להוצאה לפועל דורשת ניירת רבה ועניינים פרוצדורליים ולכן חובה להשתמש בשירותיו של עורך דין מומחה בתחום. פנו ללא היסוס אל משרד עו”ד אבי סלמן, בעל ניסיון רב בגביית חובות שונים, צ’קים, פסקי דין שטרות חוב ועוד.

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום
  דילוג לתוכן