משרד עורך דין הוצאה לפועל ופשיטת רגל

עורך דין גבייה

עורך דין גביית חובות ושיקים חוזרים בהוצאה לפועל אבי סלמן משרד עו"ד - עורך דין גבייה מקצועי עם מעל 18 שנות ניסיון!

חייבים לכם כספים? אוחזים בשיקים חוזרים או שטרות? אתם אובדי עצות? חייגו כעת 077-2042380 ונפעל לגבות את החוב! עורך דין גבייה הפועל לגביית חובות בהוצאה לפועל ובבתי משפט – אבי סלמן משרד עורכי דין גבייה משנת 2007!

גרשון פישקוב
גרשון פישקוב
Read More
האמת פגשתי עורך דין מיוחד אחראי שגבה את הסכום כסף מהשיקים ממש מהר שלט יפה בהליך וקיבלתי יחס אישי יפה מאוד !
ליאל דוד
ליאל דוד
Read More
תודה רבה שעזרת לי לגבות את הכסף שלי במהירות. ממליץ בחום!
יוסי ראובני
יוסי ראובני
Read More
מספר 1 בארץ בהוצל"פ.עזר לי הרבה.
דיאנה אזבל
דיאנה אזבל
Read More
אדם מקצועי ונהדר תודה מטורונטו
אלונה
אלונה
Read More
שירות אמין וגורם להרגשת ביטחון ללקוח. מרוצה מאוד
Previous
Next

גביית חובות, כספים, שיקים חוזרים בהוצאה לפועל ובבתי משפט עבור לקוחות עסקיים, חברות, בתי עסק ולקוחות פרטיים.

למה אני?

מעל 18 שנות ניסיון בגביית חובות וכספים באלפי תיקים בהוצאה לפועל ובהתנגדויות לחובות בבתי משפט. 

יחס אישי וצמוד ושקיפות לאורך כל הליך הגבייה.

המשרד מקושר למערכת ההוצל"פ הארצית באמצעות התוכנות המובילות בשוק. הדבר מאפשר נקיטת הליכים מיידית והפקת דוחות מתקדמים אודות מצב הגבייה בתיק בזמן אמת ובכל רגע נתון.

שירות בפריסה ארצית.  

תשלום מבוסס הצלחה מתוך הגבייה.

משרדנו ילווה אתכם בנאמנות וביושר בכל תהליך הגבייה עד לגביית כספכם. בלי אותיות קטנות ובלי שטיקים וטריקים. 

לשיחה עם עורך דין סלמן ללא התחייבות חייגו כעת או השאירו פרטים בוואטסאפ או בטופס ונשיב בהקדם! 

עורך דין גבייה, עורך דין גביית חובות

גביית חובות - מכת מדינה

התופעה של שיקים חוזרים ועסקים בקריסה היא תופעה נרחבת במדינת ישראל. ההשלכות שלה, לעתים קרובות, הן נקיטת הליכי גביית חובות בהוצל"פ על ידי עורך דין גבייה.

מידי שנה חוזרים מאות אלפי שיקים ללא כיסוי בסכומים אסטרונומיים של מיליארדי ש”ח. על פי נתונים שפרסמה רשות האכיפה והגבייה, מלאי התיקים הפתוחים בלשכות ההוצאה לפועל ברחבי הארץ, שנפתחו על יסוד שיקים חוזרים/שטרות וחיובים נוספים, עמד בתחילת שנת 2020 על למעלה מ- 2.2 מיליון תיקים פעילים.

כמו כן, מידי שנה קורסים עשרות אלפי בתי עסק וחברות. אלה מסיימים את פעילותם העסקית ולעתים מותירים מאחוריהם חובות רבים. אז כיצד גובים את החובות?

זהירות! גבייה משפטית לפניך! סימנים מקדימים לחדלות פירעון של לקוחות

עורכי דין גבייה

לצערנו, בתקופה זו של פוסט מגפת הקורונה ומלחמת חרבות ברזל, תופעת השיקים החוזרים וקריסת בעלי עסקים מתגברת. תקופה זו מצריכה התמודדות לא פשוטה בהליכי גביית חובות.

בתוך כך, מלבד שיקים שחזרו, ישנן אינדיקציות נוספות רבות וסימנים לכך שהחייב מצוי בקשיים כלכליים. לכן יש לפעול מיידית כנגדו בהליכי גביית חובות.

ראשית, אם לקוח פונה אליכם וטען שנקלע לקשיים בעסק או מבקש דחייה בתשלום חשבונית. זהו תמרור אזהרה ראשון המלמד על לקוח עם חובות שיש להיערך לגביו בנושא גביית חובות.

בנוסף יכולים להיות סימנים רבים אחרים לגביית חובות עתידית. כך למשל: בקשות החייב לדחיית הפקדת שיקים שבידי הספק או בקשה לפריסת תשלומים; הלקוח לא עונה לטלפונים ולא להודעות;

הלקוח פוטר מעבודתו. ואם הלקוח הוא מעסיק של עובדים – עבדים שלו פוטרו מעבודתם בעקבות צמצומים ו/או קשיי תזרים.

סירוב של הלקוח לשלם חשבונית בתירוצים שונים ומשונים; שינוי בסטטוס המשפחתי של החייב, למשל גירושין של הלקוח;  פתיחת חברה חדשה במקום החברה המפעילה את העסק; שמועות שמתקבלות מספקים אחרים לפיהן חובם לא שולם; שיקים חוזרים של חברה בע"מ שהפסיקה פעילות; עצירת הזמנות סחורה; ניתוק קשר עם החייב, הלקוח או בן משפחתו חלוק במחלה המונעת מהם לתפקד בעסק, ועוד ועוד.

כל אלה מחייבים לנקוט בהליך גביית חובות מהיר וללא בזבוז זמן מיותר. מהירות הטיפול בלקוחות שלא משלמים וקידום הליך הגבייה הוא קריטי. הסיבה היא שהסטטיסטיקה ברורה ומלמדת שככל שממתינים עם גביית החוב, כך הסיכוי לגבייתו הולך ופוחת. 

עורך דין גבייה אבי סלמן מתמחה בהליכי גביית חובות ושיקים חוזרים בפריסה ארצית

הלקוח מתחמק מתשלום? חייגו עכשיו 077-2042380 או השאירו פרטים בטופס – אבי סלמן משרד עורכי דין לגביית חובות. 

גביית שיקים חוזרים, שיקים ללא כיסוי, שטרות חוב, שטר חוב שכירות, שטר ערבות.

עורך דין לגביית חובות מזונות בהוצאה לפועל.

גביית חובות הנובעים מחיוב בפסקי דין כספיים, משכון רכב, משכנתא.

גבייה של חובות קצובים מלקוחות באמצעות תביעה כספית על סכום קצוב.

גביית חובות אבודים בהוצל"פ, גביית חובות קטנים, תביעת חוב בפשיטת רגל, בקשת נושה לפשיטת רגל לצורך גביית חוב.

תשלום עפ"י הצלחה 

גביית חובות טלפונית מלקוחות - לפני ואחרי פתיחת תיק הוצל”פ

גבייה טלפונית כשמה כן היא, פנייה טלפונית אל חייב כדי להסדיר את החוב. המטרה היא להסדיר את החוב בדרכי נועם ופשרה וללא הליכים משפטיים.

בדרך כלל, כאשר מדובר בהיקפי גבייה גדולים ללקוח, עורך דין לענייני גבייה או פקיד גבייה מטעמו פונה טלפונית לחייב כדי שיסדיר את חובות בטרם פעולות גבייה שלא לצורך. גבייה טלפונית מתחלקת לשני שלבים עיקריים:

בשלב של לפני פתיחת תיק ההוצאה לפועל. לעתים, בהתאם לנסיבות, עורך הדין פונה טלפונית אל החייב לפני פתיחת תיק הוצל”פ נגדו. היעד הוא להסדיר את החוב ולהימנע מהוצאות מיותרות ללקוח.

כמובן חשוב לזכור, שבתיקי שטרות/שיקים, הכלל הוא שיש לשלוח אל החייב “הודעת חילול”. הודעת חילות שולחים כהתראה לפני פתיחת תיק ההוצל”פ כנגדו. הודעה זו היא למעשה הודעה שהשיק של החייב חזר וכי עליו להסדיר את החוב. יחד עם זאת, ישנם חריגים שבהם אין חובה לשלוח הודעת חילול.

עורך דין גביית כספים
עורך דין לגביית כספים

למשל במקרה שהשיק חזר מחמת הוראת ביטול או אכ"מ. מכל מקום העניין נתון לשיקול דעת של עורך דין גבייה בכל מקרה ומקרה.

גבייה טלפונית נעשית לעיתים גם בשלב שלאחר פתיחת תיק ההוצל”פ וניהולו. במקרים מסוימים עו”ד גבייה יבצע פניות טלפוניות יזומות אל חייבים במהלך שלבי הגבייה. התכלית היא לסיים את ההליך בצורה מהירה ומכבדת. זאת במטרה להשיג ללקוח תוצאה רצויה של מקסימום גבייה במינימום הוצאות נוספות.

עורכי דין גבייה או חברת גבייה? מי יכול לייצג בגביית חובות למול ההוצאה לפועל לפי חוק?

בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה הולכת ומתגברת של פרסומים שונים באינטרנט, מטעם חברות או גופים המציעים שירותי גבייה בהוצאה לפועל השייכת לרשות האכיפה והגבייה, וכן שירות של ייצוג חייבים בהליכי הוצאה לפועל, פשיטת רגל והסדר חובות. סעיף 20 לחוק לשכת עורכי הדין, תשכ”א-1961 מונה פעולות שהעיסוק בהן מוקנה רק לעו"ד. עפ”י סעיף 20 הנ”ל: “פעולות המנויות להלן, לא יעשה אותן דרך עיסוק, או בתמורה אף שלא דרך עיסוק, אלא עורך דין; ואלה הפעולות: (1)  ייצוג אדם אחר וכל טיעון ופעולה אחרת בשמו לפני בתי משפט, בתי דין, בוררים וגופים ואנשים בעלי סמכות שיפוטית, או מעין שיפוטית. בשנת 2017 הוסף “(2)  ייצוג אדם אחר וכל פעולה אחרת בשמו לפני – משרד ההוצאה לפועל;” כלומר בהתאם לחוק, אך ורק עורך דין מוסמך לייצג אדם בפני לשכות ההוצאה לפועל. הסנקציה למי שמפר את החוק היא הטלת קנס.

התמודדות מול מסיגי גבול המקצוע בתחום גביית חובות בהוצאה לפועל

עורך דין גבייה לגביית חובות בהוצאה לפועל
עורך דין גבייה לגביית חובות בהוצאה לפועל

בהקשר של התמודדות עם התופעה, לשכת עורכי הדין עוסקת במאבק משפטי וציבורי בלתי פוסק מול מסיגי מקצוע בתחום ההוצאה לפועל. המטרה היא לאכוף את החוק ולמנוע נזק שעלול להיגרם לציבור הלקוחות. הנזק הוא תוצאה של קבלת ייצוג בלתי מקצועי שלא בידי עורך דין גבייה. בתוך כך, לשכת עורכי הדין פועלת באמצעות הגשת תביעות לצו מניעה ולמתן פיצויים נגד גופים המסיגים את גבול המקצוע בתחומים אלה. המסקנה ברורה. אם יש בידכם שיקים חוזרים או מחפשים שירותי גביית חובות מלקוחות – פנו לעורך דין גביית חובות העוסק בתחום.

אם אתם מסובכים בחובות ומחפשים ייצוג מול לשכות ההוצאה לפועל או ייצוג בהליכי פשיטת רגל  – פנו אל עורך דין גבייה והוצאה לפועל המומחה בתחום. מובן, שעורך דין גבייה והוצאה לפועל הוא בעל ההכשרה, הידע, הניסיון והכלים המשפטיים כדי לייצג את הלקוחות באופן בלתי אמצעי ובצורה מיטבית עד להשגת התוצאה הרצויה. לעומת זאת, אותן חברות או גופים המתיימרים לייצג לקוחות בפני ההוצאה לפועל אינם משפטנים או אנשי מקצוע הבקיאים בחוק ובפסיקה, אלא גופים עסקיים הפועלים למטרות רווח ותו לא. לפניה בנושאי קבלת שירות גבייה חובות משפטית והוצאה לפועל בתשלום על פי הצלחה בלבד חייג כעת: 077-2042380 ותזכה לקבל את כספך  – אבי סלמן משרד עו”ד.

כמה זמן לוקח לגבות חוב בהוצאה לפועל – גביית חובות במהירות על ידי עורך דין גבייה

שאלת השאלות בניהול תיקי גבייה בהוצאה לפועל, היא תוך כמה זמן נגבה את הכסף? ובכן, כמו בהרבה מקרים התשובה אינה חד משמעית. הליכי גבייה עשויים להימשך ימים, חודשים ולעיתים שנים.

ראשית, במרבית המקרים רצוי לפעול במהירות ובהקדם האפשר ללא דיחוי לגביית חובות. המטרה לקדם במהירות את גביית הכספים עבור הלקוח. מהירות הפעולה חשובה גם כדי למנוע אפשרות של הברחת נכסים על ידי החייב. 

מלאכת גביית חובות עושים ע”י עו”ד הוצאה לפועל שזה עיסוקו היומיומי. עורך הדין גבייה שפותח תיקי הוצל”פ לגביית חוב מסוים, יכול בתוך זמן קצר  להעריך מניסיונו המקצועי את מורכבות הגבייה והאם מדובר ב “גבייה קשה”.

מבחן נכסי החייב בהליכי גביית חובות בהוצל”פ

גביית חובות בהוצאה לפועל כולל הליכים סבוכים הדורשים בקיאות ומיומנות של עורך דין העסק בתחום. מלבד מורכבות הליך הגבייה הנבחנת ע”י עו”ד כבר בשלב קבלת החומר, כלל אצבע בהליכי גבייה בהוצאה לפועל הוא מבחן הנכסים.

על פי רוב, ככל שלחייב המשתמט מתשלום חובותיו ישנם יותר נכסים/כספים, כך הגבייה בהוצאה לפועל תהיה מהירה יותר ולהיפך.

ככל שהחייב חדל פירעון ונטול נכסים הניתנים למימוש במסגרת הליכי הוצאה לפועל, כך הליכי הגבייה עשויים לדרוש סבלנות, אורך רוח וכמובן נקיטת הליכים יצירתיים ע”י עורך הדין העוסק במלאכת גביית החוב.

חשוב לציין, כי עו”ד גבייה יוכל לקבל אינדיקציה טובה לגבי מצבת נכסיו של החייב. עורך הדין יקבל את האינדיקציה כעבור זמן קצר יחסית לאחר פתיחת תיק ההוצאה לפועל ומיד עם נקיטת הליכי גבייה מסוימים כנגד החייב.

גביית חובות בעידן פשיטות הרגל וחוק חדלות פירעון

אין זה סוד, שהליכי פשיטת רגל הפכו מאוד נפוצים במחוזותינו. עובדה זו מקבלת משנה תוקף במיוחד לאור הרפורמה המונהגת בהליך החל משנת 2013 ולאור חוק חדלות הפירעון שנכנס לתוקף בחודש ספטמבר 2019. לכן כיום ישנה קלות יחסית שבה כל אדם המסובך בחובות יכול לפנות להליך חדלות פירעון.

בענייננו, חשוב לציין כי לא ניתן לפתוח תיק הוצל"פ כנגד אדם המצוי בהליך פשיטת רגל. כנגד פושט רגל ניתן צו כינוס נכסים, והדרך היחידה לגבות החוב היא באמצעות תביעת חוב. 

במקרה כזה, בהנחה שהחייב יוכרז בסופו של יום פושט רגל והחייב יופטר מחובותיו (הליכים הנמשכים עפ”י רוב מספר שנים), אזי הנושה עשוי לקבל דיבידנד מסוים בגין תביעת החוב שהגיש במסגרת הליך פשיטת רגל.

סטטוס החייב בהוצאה לפועל כאינדיקציה להתמשכות הליך הגבייה

ישנם חייבים רבים שמתנהלים כנגדם מספר תיקי הוצל”פ בסכומים שונים. אותם חייבים מצויים בהליך של “איחוד תיקים” בהוצאה לפועל.

ככלל, כאשר נפתח תיקי הוצל”פ כנגד חייב המצוי בהליך של איחוד תיקים, התיק החדש שנפתח כאמור מתווסף לתיק האיחוד של החייב.

המשמעות היא שאותו חייב המצוי בהליך איחוד תיקים משלם תשלום חודשי קבוע בתיק האיחוד. הסכום מתחלק בין כל תיקי ההוצאה לפועל באופן יחסי.

באופן כללי, כל עוד החייב מצוי באיחוד תיקים, לא ניתן לנקוט הליכים כנגד החייב. במקרה של איחוד תיקים יש לקבל אישור של רשם ההוצל”פ.

בדומה לכך, חייב אשר הוכרז “מוגבל באמצעים” משום שלא יכול לפרוע את חובותיו בתקופות הקבועות בחוק, כפי הנראה הלכי גבייה כנגדו יתארכו ויצריכו נקיטת הליכים יצירתיים ע”י עורך הדין.

עורך דין גביית חובות
עורך דין גביית חובות
תיק הוצאה לפועל לנצח?

הכלל הוא, שתיק ההוצל"פ יישאר פתוח, כל עוד החייב לא פרע את מלוא חובו בתיק.  לכלל זה ישנם מספר חריגים.

החריג הראשון הוא, שתיק הוצאה לפועל ייסגר במידה והחייב מקבל הפטר חובות. הפטר יכול להיות הפטר בפשיטת רגל, הפטר בהוצאה לפועל או בצו של בית המשפט.

במקרה כזה, בית משפט או רשם הוצאה לפועל מורה על סגירת תיק ההוצאה לפועל. 

המקרה השני הוא סגירת תיק ההוצאה לפועל לבקשת הזוכה. בקשה זו מוגשת במקרה שהזוכה והחייב הגיעו להסדר פשרה ביחס לחוב בתיק ההוצאה לפועל.

מקרה נוסף של סגירת תיק עוסק במצב של היעדר פעילות בתיק ההוצאה לפועל.

עפ”י תקנה 126(ד) לתקנות ההוצאה לפועל, תש”ם (1979) תיק הוצאה לפועל ייסגר, בכפוף למסירת התראה לזוכה ובכפוף לתנאים נוספים, במידה ו”עברו שנתיים מיום שנעשה הליך בהוצאה לפועל ולא נקט הזוכה בהליך נוסף באותו תיק”.

כך לדוגמא, הליך גבייה אחרון בתיק הוצאה לפועל מסוים אשר ננקט לפני שלוש שנים. הזוכה בתיק שאינו מיוצג בתיק לא יודע שעליו לנקוט הליכים שוטפים. משכך, תיק ההוצאה לפועל עלול להיסגר מחמת חוסר מעש.

בכל מקרה, עורכי דין גבייה העוסקים בגביית חובות באופן שוטף ימקסמו את התוצאה עבור הלקוח. הם יגבו את החוב בצורה האופטימאלית ביותר, היעילה ביותר ובזמן הקצר ביותר שניתן.

גביית חובות וצקים חוזרים בהוצאה לפועל – איך עורך דין לגביית חובות גובה חוב בקליפת אגוז

האמצעים המשפטיים לגביית חובות מגוונים. על פי רוב, בשלב המקדמי של הליך הגבייה המשרד מאפשר לחייב להסדיר את החוב  מחוץ לכתלי ההוצאה לפועל ו/או בתי המשפט, וזאת באמצעות מכתב התראה הנשלח אליו לפני נקיטת הליכים ולאחר מכן משא ומתן והידברות עם החייב.

בשיטה זו מאפשרים לחייב להימנע ממיצוי ההליכים המשפטיים המשמעותיים כנגדו (כמו עיקולים, עיכוב יציאה מהארץ, הגבלה על רישיון נהיגה והגבלות נוספות) ובכך לייעל את הליך הגבייה עבור הלקוח ולגבות את החוב בזמן קצר ככל שניתן, תוך חסכון בעלויות והליכים ממושכים.

מלבד הבירוקרטיה הכרוכה בניהול הליכי גבייה בין כתלי ההוצאה לפועל ובתי המשפט, הליכי הגבייה לעתים קרובות הם הליכים מורכבים.

בהליכי גבייה פעמים רבות משולבים היבטים משפטיים רבים כגון: דיני שטרות, ערבות, דיני שעבודים וכו’.

לפיכך, רצוי שגבייה משפטית תיעשה בידי משרד עורכי דין הוצל"פ המתמחה בתחום. כך הלקוח יקבל תוצאות אופטימאליות.

עו"ד גבייה אבי סלמן
גביית חובות

עו”ד אבי סלמן הוא עורך דין לגביית חובות והוצאה לפועל. אני עם ניסיון מצטבר של 18 שנים בתחום של גביית שיקים חוזרים וגביית חובות בכלל, הן עבור לקוחות מוסדיים והן עבור לקוחות פרטיים. במסגרת פעילותי אני נעזר בשירותי עזר של אנשי מקצוע מנוסים מן השורה הראשונה (חקירה כלכלית, איתורים, עיקולים, תפיסת נכסים וכיו’).

לייצוג בנושא גביית חובות חייגו כעת: 077-2042380 עורך דין הוצאה לפועל וענייני כספים אבי סלמן.

מחפשים עורך דין גבייה? מעוניינים בשירותי גביית חובות ושיקים חוזרים? פנו אלינו ונשמח לסייע בהקדם!

המשרד מעניק שירותי גבייה שוטפים ללקוחות עסקיים וחברות, לרבות גביית חובות בגין שיקים חוזרים ושטרות חוב, תביעות על סכום קצוב, תביעות כספיות בבתי משפט וגביית פסקי דין. שכ”ט לפי תוצאות בלבד. 

במקרים רבים, גביית חובות עלולה להפוך לתהליך ארוך, סבוך ומייגע. הליך זה דורש סיוע משפטי מקצועי מידי עו”ד גבייה מנוסה ומומחה בתחום.

להתמודד עם גביית חובות זה דבר מורכב ומתיש. זאת במיוחד כאשר מדובר בחברות ועסקים גדולים שעלולים למצוא את עצמם מתמודדים עם גביית חובות מול קהל לקוחות רחב על בסיס יומיומי.

אם נקלעתם ואתם מתמודדים עם מצב של חוב שלא כוסה, הרי שמומלץ לפעול לגביית החוב. רצוי שהתהליך ייעשה בדרך מהירה, חוקית ובטוחה שהיא פנייה וקבלת סיוע של עורך דין גבייה אשר יעניק לכם טיפול משפטי מקצועי ואפקטיבי ויביא אתכם להשגת התוצאה הרצויה.

 נושאים ושירותים בתחום גביית חובות

תחום ונושא גביית חובות הינו רחב למדי. לעתים מעורבות של לשכת ההוצאה לפועל אינה מספיקה ויש צורך להיעזר בשירותי עורכי דין גבייה. סיוע משפטי על ידי גורם מקצועי בתחום, עשוי לסייע בפרשות מורכבות בתחומים הכלכליים, כאשר שירותיו של עורך דין גבייה כוללים:

  • גביית חובות – אנשים פרטיים וכן חברות רבות נתקלים במהלך חייהם ופעילותם העסקית באדם או לקוח אשר לא עמד בחובו או שהחליט כי הוא אינו מעוניין לשלם כפי שהתחייב. במקרים שכאלה, יש צורך להסתייע בשירות משפטי מקצועי של עורך דין מומחה בגביית חובות. פעולת עורך דין גבייה כוללת איתור של החייב והוצאת בקשה מסודרת להסדרת החוב הנדרש לתשלום. פעולת עו”ד גבייה נמשכת עד להחזרת החוב במלואו.
  • גביית שיקים חוזרים – עורך דין גביית חובות מתמחה בסיוע למצבים של שיקים חוזרים. בכל מקרה בו קיבלתם שיק שחזר, הרי שהטיפול המשפטי כולל איתור החייב עבורכם והוצאת בקשה לגביית החוב במקביל לייצוג וליווי משפטי בכל ההיבטים הרלוונטיים עד להשגת התוצאה הרצויה.
  • איתור חייבים – אנשים רבים נתקלים במצבים במהלך החיים, בהם אדם אשר אמור היה לשלם להם סכום כסף פשוט נעלם. מצבים אלה מחייבים התערבות של גורם משפטי מוסמך אשר יפעל לאתר את החייב ולגבות את החוב.
  • גביית חוב לאחר פטירתו של החייב – גם אדם שנפטר מחויב לעמוד בחובותיו. לכן, ניתן להמשיך בתהליך הגבייה גם לאחר מותו. מדובר בתהליך ארוך מהרגיל. זאת נוכח הקושי הנובע מכך שהאדם אינו בין החיים. במקרים מורכבים מסוג זה, עו”ד גבייה יבצע את המלאכה המייגעת להשיג התוצאה המשפטית הטובה ביותר.
  • עורך דין גבייה מוביל בתחומו: שילוב של ידע משפטי וניסיון מקצועי.
עורך דין גבייה
טיפול בתיקי גביית חובות בידי עורך דין גבייה

משרד עו”ד גבייה אבי סלמן משלב יכולת מקצועית, ניסיון והיקף עבודה בהתאם לנושאים הכרוכים בתחום הגבייה המשפטית בהם:

  • עו”ד גבייה רואה לנגד עיניו את הצרכים המיוחדים והאישיים של כל לקוח בתחום הגבייה המשפטית. לשם כך עורך דין אבי סלמן מנהל קשר שוטף מול הלקוח. עו”ד גבייה מטפל בתיק על סמך התמחות ספציפית בתחום הנוגע לתיק הלקוח.
  • היקף עבודת הגבייה מותאם לכל מקרה לגופו ובהתאם מבוצעת הערכת משאבים שנדרשים לעבודת הגבייה בתיק. משרד עורך דין גבייה מכיר את צרכי הלקוח. האינטרס הבסיסי של הלקוח הינו חיסכון בהוצאות הגבייה. לשם כך, משרד עו”ד להוצאה לפועל משקיע כל מאמץ בביצוע גבייה באופן מקסימלי. המאמץ נעשה כבר בשלבים הקודמים להליכי הוצאה לפועל ולהליכים משפטיים. התוצאה היא כי כבר בשלב הטיפול המוקדם והטרום המשפטי, ניתן להשיג אחוזי גבייה גבוהים במיוחד.
  • משרד עורכי דין גבייה מספק שירותים ופועל בהצלחה גם במגזרים המוגדרים כקשיי גבייה. זאת בעזרת שיטות פעולה מיוחדות ויעילות. אנו פועלים למימוש יסודי של כל ההליכים החוקיים אשר עומדים לרשות אנשי המקצוע שלנו. כל מטרתנו להניב הצלחות מבחינת היקף וקצב הגבייה.
  • עורך דין הוצאה לפועל מנוסה המטפל לאורך עשרות שנים בענייני תביעה, גבייה והוצאה לפועל. עורך הדין מספק שירות איכותי, תוך השגת היעדים העומדים בפניו לשביעות רצון הלקוחות.

לגביית חובות ושיקים חייגו כעת  077-2042380 עורך דין גבייה אבי סלמן משנת 2007!

לחצו לשיחה בווואטסאפ
1
פנו בוואטסאפ
Scan the code
שלום רב, הגעת למשרד עו"ד אבי סלמן. נשמח לשוחח בוואטסאפ.
דילוג לתוכן