טל: 077-2042380
זקוקים לייעוץ משפטי?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

  אודות

  המשרד הוקם על ידי עורך דין הוצאה לפועל אבי סלמן, בוגר תואר ראשון במשפטים (LLB) בהצטיינות ותואר שני במשפטים (LLM), מוסמך בעריכת דין משנת 2007 ומגשר מוסמך.

  עו”ד אבי סלמן מתמחה באופן ספציפי בתחום המשפט המסחרי על ענפיו השונים, בפרט בתחום של אכיפת חיובים ודיני חדלות פירעון, ובעל ניסיון מצטבר רב שנים בתחומי עיסוקו. בתוך כך, המשרד מעניק שירותי גביית חובות לחברות, עסקים וללקוחות פרטיים, ייצוג תובעים וחייבים במגוון הליכי הוצאה לפועל המתנהלים בלשכות ההוצל”פ השונים ברחבי הארץ, ייצוג חייבים בהליכי פשיטת רגל וייצוג לקוחות בעניינים מסחריים ועסקיים.

  במטרה להעניק את שירותי המשרד ברמה הגבוהה והמתקדמת ביותר, המשרד מחובר למערכות רשות האכיפה והגבייה באמצעות תוכנות ייעודיות לגבייה והוצאה לפועל מהמתקדמות בשוק, המאפשרות ניתוח וצפייה במידע, קבלת נתונים בזמן אמת ונקיטת הליכי ביצוע בצורה המהירה והאפקטיבית ביותר.

  כמו כן, המשרד ממוקם ברחוב המסגר 26 בתל אביב, מרחק הליכה מלשכת ההוצאה לפועל השוכנת ברחוב המסגר 6, באופן המאפשר נגישות אופטימלית ללשכת ההוצאה לפועל ומתן מענה יעיל ומהיר ללקוחות המשרד.

  פעילות המשרד

  עו"ד אבי סלמן מציע מגוון שירותים משפטיים בתחום עיסוקו, ובכלל אלה:

  • שירותי גביית חובות – גבייה משפטית ללקוחות עסקיים ולקוחות פרטיים, גביית חובות קטנים, גביית שיקים חוזרים בהוצאה לפועל, גביית מזונות, גביית שטרות, תביעה כספית על סכום קצוב בהוצאה לפועל, הגשת ביצוע פסק דין בהוצאה לפועל (כספי/צו עשה), מימוש שעבודים בהוצאה לפועל (משכנתא, משכון, משכון רכב), כינוס נכסים.
  • הוצאה לפועל – עורך דין הוצאה לפועל לייצוג חייבים בהליכי הוצאה לפועל בלשכות הוצל”פ ברחבי הארץ, איחוד תיקים, חייב מוגבל באמצעים, ערעור בהוצאה לפועל, התנגדות לביצוע שטר בבתי משפט, טענת פרעתי, ביטול עיכוב יציאה מהארץ, ביטול הגבלה על רישיון נהיגה, הסדר חובות, מחיקת חובות ועוד.
  • פשיטת רגל וחדלות פירעון – ייצוג חייבים בהליך פשיטת רגל (חדלות פירעון), החל משלב הגשת בקשה לפשיטת רגל ועד לקבלת הפטר חובות; ייצוג נושים בהליכי פשיטת רגל ופירוק חברות משלב תביעת החוב ועד לקבלת דיבידנד.
  • אזרחי מסחרי – תביעות חוזיות ו/או תביעות כספיות בבתי המשפט, עסקאות נדלן ומקרקעין, סכסוכים מסחריים, תביעות לפינוי מושכר, ייצוג וליווי בעסקאות מסחריות, חוזים והסכמים מסחריים, הקמת שותפויות וחברות, פירוק חברות, גישור עסקי.

  לקוחות המשרד

  המשרד מעניק שירותים משפטיים ללקוחות פרטיים, חברות, שותפויות ובתי עסק במגוון תחומים. מבין לקוחות המשרד נמנים אנשי עסקים וכן חברות ובתי עסק מובילים בתחום האשראי, הפיננסים, הפרסום, הקמעונות והמסחר, מפעלי ייצור, ליסינג ועוד. המשרד מתאפיין במתן שירות אישי, מקצועי, מסור ושקוף ללקוחות המשרד, תוך שמירה על קשר ישיר ובלתי אמצעי עם עו”ד אבי סלמן ושיתופם של הלקוחות בכל אחד ואחד משלבי ההליך המשפטי המתנהל בעניינם.

  נשמח לעמוד לשירותכם.

  לשיחה ישירות עם עורך דין הוצאה לפועל אבי סלמן חייגו: 077-2042380

  פנו אלינו

  לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
  חייגו כעת לטלפון: 077-2042380

   אבי סלמן משרד עורך דין הוצאה לפועל

   המשרד מעניק שירותים משפטיים ללקוחות פרטיים, חברות, שותפויות ובתי עסק במגוון תחומים. מבין לקוחות המשרד נמנים אנשי עסקים וכן חברות ובתי עסק מובילים בתחום האשראי, הפיננסים, הפרסום, הקמעונות והמסחר, מפעלי ייצור, ליסינג ועוד. המשרד מתאפיין במתן שירות אישי, מקצועי, מסור ושקוף ללקוחות המשרד, תוך שמירה על קשר ישיר ובלתי אמצעי עם עו”ד אבי סלמן ושיתופם של הלקוחותעורך דין הוצאה לפועל בכל אחד ואחד משלבי ההליך המשפטי המתנהל בעניינם.

   עורך דין הוצאה לפועל אבי סלמן משרד עו"ד מומחה הוצאה לפועל. המשרד עם ניסיון של למעלה מ-18 שנים בתחום דיני הוצאה לפועל וחדלות פירעון.

   אני אסייע לך בהתמודדות מול תיקי הוצאה לפועל, ובל הכרוך בזה. אפעל לביטול הגבלות על חשבון הבנק, עיקולים בחשבון שלך, עיקול משכורתך או ביטול הגבלת רישיון הנהיגה שלך.

   אם נפתח כנגדך תיק הוצאה לפועל אל חשש ואל ייאוש! זה לא סוף העולם! עו"ד הוצאה לפועל אבי סלמן כאן בשבילך ויפעל מיידית בכל תיקי ההוצאה לפועל הפעילים נגדך.

   עורך דין הוצאה לפועל אבי סלמן פועל מתוך הבנת מצבך. עו"ד סלמן מיומן בביצוע פעולות מסוימות שיביאו לביטול העיקולים וההגבלות שהוטלו בתיקי ההוצאה לפועל במהירות.

   עו"ד אבי סלמן מייצג לקוחות בכל רחבי הארץ ומתמחה בביטול ההגבלות ועיקולים. זאת עו"ד סלמן מבצע באמצעות נקיטת הליכים משפטיים רלבנטיים המותאמים בדיוק עבורך.

   מובן, שבמידה ואתה לא מתייחס לדרישות חוב או מזניח מכתבי התראה וכפועל יוצא נפתחים כנגדך

   תיקי הוצאה לפועל, יינקטו כנגדך הליכים קשים כגון עיקולים, הגבלות למיניהן ועיכוב יציאה מהארץ.

   לכן, לעולם לא מומלץ להתעלם מדרישות חוב או מאזהרות לפני פתיחת תיק הוצאה לפועל,

   וזה בדיוק הזמן הנכון לפנות אל משרד עורכי דין הוצאה לפועל אבי סלמן לצורך התמודדות עם החובות וקבלת ייעוץ מתאים.

   מאחר ואנחנו מבינים בדיוק מה אתה חווה ומול אילו ההליכים אתה מתמודד, אנחנו נפעל מיידית

   להתאים לך את ההליך המשפטי המתאים ביותר עבורך כדי שתהיה בראש שקט.

   עורך דין הוצאה לפועל – מהי "הוצאה לפועל" בתמצית?

   הוצאה לפועל היא למעשה הגוף שאחראי במדינת ישראל על גביית חובות ואכיפת פסקי דין וחיובים. בכלל אלה, שיקים חוזרים ושטרות חוב, משכנתאות, אגרות וכו'.

   לשכועו"ד הוצאה לפועלת ההוצאה לפועל השייכות לרשות האכיפה והגבייה ופועלות מכוח חוק הוצאה לפועל, תשכ"ז 1967 והתקנות.

   הלשכות פרוסות בכל רחבי הארץ ובאמצעותן זוכים יכולים לפתוח תיקי הוצאה לפועל לגביית החוב.

   לאחר פתיחת התיקים הזוכים יכולים לפעול במסגרת התיק ולנקוט בהליכים לגבייה. ההליכים יפעילו לחץ על החייבים ובסופו של יום יביאו לגביית החוב.

   כאן עורך דין מומחה הוצאה לפועל אבי סלמן נכנס לתמונה ויסייע לך בכל הדרוש. זאת כדי להתמודד ללא מורא עם אותם הליכים קשים.

   עו"ד אבי סלמן מנוסה בהוצאה לפועל ובפרוצדורות ובהליכים שבהם החוק עוסק. בתוך כך, אנחנו מבצעים

   פעולות מכוח בחוק ההוצאה לפועל שמהותן ביטול ההליכים או עיכובם בצורה מהירה ומיטבית.

   הסיבות שבגללן נושה פותח תיק בלשכת הוצאה לפועל

   עורך דין הוצאה לפועל המייצג נושים המעוניינים לגבות חוב, יפעל לפתיחת תיק הוצאה לפועל. פתיחת התיק תהיה במקרים שמוגדרים בחוק ההוצאה לפועל.

   אם יש לזוכה  פס"ד לטובתו, כספי או צו עשה, ניתן לפתוח תיק הוצל"פ לביצוע פסה"ד.

   מקרה נוסף של פתיחת תיק הוצאה לפועל הוא, אם הזוכה אוחז בשיק (או צ'קים). לחילופין, אם הזוכה אוחז בשטר חוב, אז עורך הדין יפעל לפתוח תיק שטרות בהוצאה לפועל. תיק שטרות עניינו ביצוע השטר וגבייתו.

   מקרה אחר הוא פיגורים בתשלום משכנתא. במקרה כזה הנושה (לרוב בנק) יפעל באמצעות ההוצאה לפועל למימוש המשכנתא. לפעמים בתיק משכנתא עורך הדין אף יפעל למכירת הבית לצורך פירעון החוב.

   עוד מקרה שבגינו ניתן לפתוח תיק הוצאה לפועל הוא, אם הנושה אוחז במשכון לטובתו. למשל, משכון רכב, כנגד הלוואה שנתן לחייב. גם במקרה כזה עו"ד הוצאה לפועל יכול לפתוח תיק הוצאה לפועל שמהותו מימוש המשכון על דרך מכירת הרכב.

   פתיחת תיק הוצאה לפועל אפשרית גם במקרה של תביעה כספים בסכום קצוב. ההליך קרוי תובענה על סכום קצוב בהוצאה לפועל, כאשר עורך הדין יפתח את התיק במקרה

   של התחייבות לתשלום סכום כסף או הסכם בכתב בסכום קצוב שלא שולם ו/או חשבונית פתוח. התנאי המרכזי הוא סכום קצוב בהתאם לדרישות החוק.

   כמובן, שאנחנו כעורכי דין להוצאה לפועל נדע בדיוק באיזו פרוצדורה יש לנקוט בפתיחת תיק ישירות בהוצאה לפועל במקום בית משפט, לצורך גביית החוב.

   יצוין שישנם מקרים בהם עורך הוצאה לפועל עשוי להמליץ על הליך בבית משפט ולא בלשכת ההוצאה לפועל,

   וזאת בהתאם לנתונים ולמקרה הספציפי המונחים לנגד עיניו.

   הגבלות בהוצאה לפועל

   כדי לאפשר לזוכים לגבות את חובם מחייבים אשר נמנעים מתשלום החוב או פשוט לא יכולים

   לעמוד בו, ישנן מספר סנקציות, עיקולים והגבלות שנקבעו בחוק ההוצאה לפועל.

   הסנקציות נועדו להפעיל לחץ על החייבים בתקווה שיגרמו להסדרת החוב על ידם.

   ההגבלה המשמעותית ביותר כיום (נכון לשנת 2022) היא כפי הנראה עיכוב יציאה מהארץ חידוש דרכון.

   מרגע כניסתה לתוקף של ההגבלה, ההגבלה נרשמת ברשות האוכלוסין כך שחייב אינו יכול לצאת את המדינה או לחדש דרכון.

   בעבר, היו הגבלות קשות נוספות ובהן פקודת מאסר בתיקי מזונות והגבלה על רישיון נהיגה. אלא שבעקבות רפורמה בחוק ההוצאה לפועל המחוקק החליט על ביטולן.

   הגבלה קשה נוספת היא, הגבלה בבנק ישראל. ההגבלה הופכת את חשבון החייב לחשבון מוגבל ומונעת מהחייב לקבל שיקים וכרטיסי אשראי מהבנקים.

   כתוצאה מההגבלה, חייבים המתמודדים עם הוצאה לפועל נאלצים להשתמש בכסף מזומן בלבד.

   עוד הגבלה אפשרית היא הגבלה להקים תאגיד, למשל חוסר יכולת של החייב להקים חברה בע"מ ברשם החברות.

   לצד ההגבלות, ישנן גם סנקציות בדמות עיקולים שעורכי דין להוצאה לפועל נוהגים להטיל על נכסי החייב.

   העיקול המשמעותי ביותר לטעמי הוא עיקול מיטלטלין, כאשר לרוב העיקול מתחלק לשני שלבים. בשלב הראשון, המעקל מטעם ההוצאה לפועל מגיע לבית החייב (או לעסקו) ומבצע עיקול ברישום של

   המיטלטלין, או במילים אחרות עורך רשימה של מיטלטלין שעוקלו. בשלב השני, עורך דין הוצאה לפועל מגיש בקשה למימוש עיקול המיטלטלין ,שמשמעותו הוצאת המיטלטלין מבית

   החייב (או עסקו) ומכירתם באמצעות ההוצאה לפועל.

   סנקציות ועיקולים נוספים בהוצאה לפועל

   עיקול משמעותי נוסף הוא עיקול חשבון עו"ש של החייב. העיקול מכביד מאוד על התנהלות החייב, שכן החשבון משמש את קבלת משכורתו ולעיתים משמש לצורכי

   מחייה בסיסים. כתוצאה מהעיקול, החייב מנוע מלמשוך כספים מהחשבון. עו"ד הוצאה לפועל אבי סלמן פועל לביטול עיקולים על חשבון הבנק שלך.עורך דין מומחה הוצאה לפועל

   סנקציה שכיחה נוספת שעורך דין לענייני הוצאה לפועל נוקט היא עיקול משכורתו של החייב. העיקול הוא אוטומטית מתחדש חודש בחודשו בשיעורים שהחוק מאפשר, עד לכיסוי החוב בתיק ההוצאה לפועל.

   מובן, שחייב שמקבל עיקול משכורת נאלץ להתמודד הן עם הכסף המעוקל שיורד ממשכורתו לטובת ההוצל"פ. מן העבר השני, כתוצאה מעיקול המשכורת ונודע למעסיק כי נפתח כנגד העובד תיק הוצאה לפועל

   ובכך נפגע שמו הטוב של העובד. אנחנו במשרד עו"ד אבי סלמן  נותנים שירותי ערכית דין שנועדו להתמודד בדיוק עם מצבים מסוג זה, עד לביטול העיקול.

   עיקול משמעותי נוסף הוא עיקול על נכסי מקרקעין או רכבים שבבעלות החייב. העיקול מתבצע על דרך רישום הערה בטאבו או במשרד הרישוי, לפי העניין.

   במידה ובחייב אינו מסדרי את חובו, עורך הדין להוצאה לפועל עשוי לבקש את מימוש העיקול על דרך מכירת המקרקעין או הרכב לטובת פירעון החוב.

   עם זאת, ניסיוננו מלמד שלקוחות החייבים כספים בהוצאה לפועל  על פי רוב אינם בעל נכסי מקרקעין.

   הליכים ע"י עורך דין הוצאה לפועל להתמודדות עם החוב

   כאמור, עורך דין הוצאה לפועל אבי סלמן, כמי שמנוסה בהוצאה לפועל עם מומחיות בתחום, מכיר

   את כל רזי הליכי ההוצאה לפועל המאפשרים לחייבים להתמודד עם החוב ולהביא למחיקתם.

   הליך מרכזי לצורך התמודדות עם תיקי הוצאה לפועל הוא כמובן הליך פשיטת רגל על ידי עורך חדלות פירעון.

   ההליך מאפשר לחייבים חדלי פירעון לקבל הפטר חובות וצו שיקום כלכלי, שמשמעותו מחיקת כל חובות העבר ברי ההפטר של החייב, בכפוף לעמידת החייב בתנאי ההליך.

   בחובות של עד 150,000 ₪, הליך חדלות פירעון מתבצע בלשכת ההוצאה לפועל בלא צורך בבית משפט. בסכומים גבוהים יותר, ההליך מתנהל בידי בית משפט השלום.

   עוד הליך משפטי להתמודדות עם חוב הוא הסדר חובות. הסדר חוב עם נושים יכול להיות מחוץ לכתלי ההוצאה לפועל או בית משפט, ע"י משא ו

   מתן שמנהל עורך דין ההוצאה לפועל עם נושי החייב עד לגיבוש הסדר חוב.

   לאחר שהושגו הסדרי החוב ובכפוף לעמידת החייב בהם, עורך דין הוצאה לפועל יפעל לסגירת תיקי ההוצאה לפועל.

   יצוין שהסדרי חוב ניתן לגבש גם במסגרת הליך המתנהל בעניין החייב, למשל הסדר חוב עם נושים בהליך חדלות פירעון.

   במידה וגובשו הסדרי חוב עם כלל הנושים, אלה יובאו לאישור בית המשפט ולאחר עמידת החייב בהן החייב יקבל הפטר חובות.

   איחוד תיקים להתמודדות עם מספר תיקים

   הליך נוסף שנועד לאפשר לחייבים המתמודדים עם מספר תיקי הוצאה לפועל, הוא הליך איחוד תיקים.

   בדרך כלל, כנגד חייבים מתנהלים מספר תיקי הוצאה לפועל במקביל. משכך, עורכי דין להוצאה לפועל המייצגים בתיקים פועלים בכל תיק ותיק בנפרד.

   כפועל יוצא, החייב נאלץ להתמודד עם סנקציות רבות הננקטות כנגדו במסגרת מספר תיקים.

   לצורך מצב זה חוק ההוצאה לפועל מאפשר הגשת בקשה לאיחוד תיקים. מרגע שהבקשה תאושר (בתנאים מסוימים), כל ההליכים כנגד החייב ירוכזו במסגרת תיק אב אחד בהוצאה לפועל.

   התנאי המרכזי של איחוד תיקים הוא, תשלום בשיעור של 3% מגובה סך החובות מידי חודש בחודשו.

   זאת יש לשלם עד לפירעון כל חובות החייב. הכסף מחולק באופן יחסי בין הנושים המהווים חלק מתיק האיחוד על פי גובה החוב לנושה.

   כל עוד החייב עומד בתשלומים, ההליכים בתיק האיחוד כנגדו יעוכבו והחייב יוכל להמשיך להתנהל בחייו ללא חשש מפני הליכי הוצאה לפועל.

   יצוין, כי בעבר היה הליך של איחוד תיקים לחייב מוגבל באמצעים, כאשר היתרון המרכזי היה

   פריסת החוב לתקופות ארוכות ללא צורך בתשלום 3% כל חודש .גם הליך חייב מוגבל באמצעים בוטל בידי המחוקק במסגרת הרפורמה בחוק.

   כמובן, שתמיד רצוי להתייעץ  עם עורך דין מומחה הוצאה לפועל ועורך פשיטת רגל מומחה

   שיידע האם הליך חדלות פירעון/ פשיטת רגל לאדם פרטי מתאים לחייב בנסיבות, או שמא הליך אחר כגון איחוד תיקים.

   הבחירה בהליך הנכון היא קריטית להתמודדות החייב עם החוב בצורה אופטימלית.

   עורך דין הוצאה לפועל מחיקת חובות וסגירת תיקים

   אם כן, המטרה המשותפת של חייב המתמודד עם תיקי הוצאה לפועל ושל ועורך דין הוצאה

   לפועל אבי סלמן המייצג אותו הוא מחיקת החוב וסגירת כל תיקי ההוצאה לפועל כנגדו.

   כמובן, ישנם מקרים נקודתיים בהם האינטרס הראשוני והמיידי הוא ביטול הגבלות או עיקולים מסוימים. עם זאת, המטרה המרכזית לעולם תהיה סגירת תיק ההוצאה לפועל.

   יש חשיבות ראשונה במעלה להתייעץ עם עורך דין הוצאה לפועל שכן הזמן משחק תפקיד. משרדנו ידע לפעול במהירות ויבחר בהליך הנכון ביותר עבורך כדי לסגור את החוב.

   המשרד יערוך בחינה של כל הנתונים של החייב, לרבות הכנסות והוצאות ואילו נכסים יש בבעלותו.

   בחירה בהליך שגוי תביא לבזבוז זמן יקר מפז, טרחה מיותרת בנקיטת פרוצדורות והליכים משפטיים שגויים.

   בנוסף הליך שגוי יביא להוצאות כספיות ושכר טרחה מיותרים, נזק נפשי לחייב ולסובבים אות.  והכי חשוב – הליך שגוי לא יביא לתוצאה הרצויה של סגירת תיקי ההוצאה לפועל.

   לכן חשוב מאוד לא להשתהות כשמדובר בתיקי הוצאה לפועל! כדי למנוע נזקים יש להתייעץ בהקדם עם עורך דין הוצאה לפועל מומחה.

   עורך דין הוצאה לפועל לפועל אבי סלמן זמין לרשותכם בטלפון 077-20421380.

   ניסיון מצטבר רב בתחום המשפט והמסחרי
   מתן שירותים משפטיים ללקוחות פרטיים ועסקיים
   ליווי אישי וייעוץ
   מקצועי לכל לקוח
   חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום
   התחל צ'אט
   1
   שלום רב. הגעת למשרד עו"ד אבי סלמן. איך אפשר לעזור?
   דילוג לתוכן